Apsauginiai akiniai

Apsauginiai akiniai

Aktyvūs filtrai

Drėgnos servetėlės akiniams

1 atsiliepimas (-ai) 
17,90 EUR

Servetėlės puikiai tinka lęšiams su labai aukštos kokybės dangomis, reikalaujančiomis ypatingos priežiūros. Saugios aplinkai, servetėlės nebraižo paviršiaus. Šiomis servetėlėmis galima valyti visus jautrius optinius paviršius tokius kaip akiniai, LCD ekranai, mobilių bei išmaniųjų telefonų ekranai, planšetės, nešiojamų kompiuterių ekranai.

Prekės likutis: Šiuo metu prekės neturime

Imperviuos Tech akiniai

13,99 EUR

Imperviuos akiniai turi inovatyvią aliejui ir purvui atsparią dangą, todėl linzės neišsitepa net ir ekstremaliose darbo sąlygose. Modernus dizainas iš dviejų medžiagų ant šoninių kojelių. Plati elastinė juosta leidžia gerai priglusti, o nuimamamas EVA putos tarpiklis yra komfortiškas ir papildomai apsaugo nuo sukrėtimo ir dulkių.

Prekės likutis: Šiuo metu prekės neturime

Paris sportiniai akiniai

10,99 EUR

Paris sportiniai akiniai yra modernūs, šiuolaikiški, lengvi ir stiprūs. Su dvigubom linzėm ir skylutėmis šone pagerina oro pralaidumą. Minkšti kojelių galai ir noselė neslysta, yra patogu ilgam dėvėjimui.

Athens sportiniai akiniai

9,99 EUR

Athens sportinių akinių dizainas sukurtas atsižvelgiant į dėvėtojo morfologiją. Lengvi, lankstūs ir patvarūs, skirti ilgam naudojimui. Modelis yra sportiškas su pagerintu anti-slip komfortu.

Prekės likutis: Šiuo metu prekės neturime