Drabužiai nuo lietaus

Drabužiai nuo lietaus

Aktyvūs filtrai

Outcoach striukė

80,99 EUR

Ši aukšto našumo striukė maksimaliai apsaugo nuo drėgmės, vėjo ir yra puikiai pralaidi orui, todėl gali būti dėvima visais sezonais. Labai patvari išorinė medžiaga su orui laidžiu tinkliniu pamušalu užtikrina visapusišką komfortą prastom oro sąlygom. Striukė su vandeniui atspariais užtrauktukais, ergonomiškai pasiūta, su gobtuvu ir daugeliu kišenių. Sportiška išvaizda ir dizainas - ši striukė labai tinkama atšiaurioms oro sąlygoms.

PW3 žieminė striukė

85,99 EUR

Stilinga, funkcionali ir patvari, PW3 šildo esant ekstremalioms oro sąlygoms.Striukė turi visas geriausias PW3 linijos savybes, su šilumą atspindinčiu Insulatex pamušalu, Ezee užtrauktuku priekyje, ergonomišku siluetu.

Carla Sofshell moteriška striukė

83,99 EUR

Carla Softshell striukė tobulai tinka moterims, norinčioms atrodyti ir gerai, ir kartu būti apsaugotoms nuo atšiaurių oro sąlygų. Pagaminta iš techniškos softshell medžiagos, vandeniui atspari, su atvartu nuo vėjo, reguliuojamu gobtuvu ir užtraukiamomis kišenėmis.

Vandens nepraleidžianti kepuraitė

21,99 EUR

Puikus barjeras labiausiai iššaukiančiomis oro sąlygomis. Kepuraitė pagaminta iš 100% vandeniui atsparios porėtos membranos, tvirtos, saugios ir pralaidžios orui. Mikro fliso pamušalas turi aukštą šilumos rodiklį, yra komfortiškas ir šiltas.