Drabužiai nuo lietaus

Drabužiai nuo lietaus

Aktyvūs filtrai

Outcoach striukė

80,99 EUR

Ši aukšto našumo striukė maksimaliai apsaugo nuo drėgmės, vėjo ir yra puikiai pralaidi orui, todėl gali būti dėvima visais sezonais. Labai patvari išorinė medžiaga su orui laidžiu tinkliniu pamušalu užtikrina visapusišką komfortą prastom oro sąlygom. Striukė su vandeniui atspariais užtrauktukais, ergonomiškai pasiūta, su gobtuvu ir daugeliu kišenių. Sportiška išvaizda ir dizainas - ši striukė labai tinkama atšiaurioms oro sąlygoms.

Žieminis kombinezonas S585

152,99 EUR

Apsauga nuo vandens ir neprilygstamas ilgaamžiškumas yra pagrindinės šio žiemai skirto kombinezono su pašiltinimu savybės. Šiuolaikinis dizainas kokybiškai išbaigtas skiriant daug dėmesio detalėms. Pagrindinės ypatybės: atspindinti juosta geresniam matomumui, sutvirtinti kelių lopai optimaliam tvirtumui, talpios kišenės, užtrauktukais segamos kelnių apačios patogesniam apsivilkimui.

Prekės likutis: Šiuo metu prekės neturime

Carla Sofshell moteriška striukė

83,99 EUR

Carla Softshell striukė tobulai tinka moterims, norinčioms atrodyti ir gerai, ir kartu būti apsaugotoms nuo atšiaurių oro sąlygų. Pagaminta iš techniškos softshell medžiagos, vandeniui atspari, su atvartu nuo vėjo, reguliuojamu gobtuvu ir užtraukiamomis kišenėmis.

Prekės likutis: Šiuo metu prekės neturime