Šortai ir bridžai

Šortai ir bridžai

Aktyvūs filtrai

WX3 šortai
  • Nauja

WX3 šortai

40,99 EUR

Šiuolaikiški darbo šortai, puikiai tinka ir gražiai atrodo. Iš tvirtos poliesterio ir medvilnės medžiagos su trigubom siūlėm, labai patvarūs. Inovatyvus dizainas su tampraus audinio įsiuvais leidžia patogiai judėti ir nevaržo judesių. Praktiškas paaukštintas liemuo su elastiniais šonais ir daug saugių kišenių.

PW3 Holster darbo šortai
  • Nauja

PW3 Holster darbo šortai

38,99 EUR

PW3 Holster šortai puikiai papildo PW3 liniją, apjungiančią funkcionalumą ir stilių. Įspūdinga daugiafunkcinių kišenių linija, nuimamos holster kišenės, kišenės liniuotei ir ID kortelei, patogios kišenės ant šlaunies saugiam ir talpiam laikymui. Papildomos savybės - kilpa plaktukui, klyno įsiuvas, sustiprinti įsiuvai patvarumui. Idealiai tinka šiltam orui.30

PW3 gero matomumo Holster...
  • Nauja

PW3 gero matomumo Holster šortai

41,99 EUR
Šiuolaikiško dizaino, stilingi, dinamiški ir labai komfortiški darbui skirti PW3 gero matomumo Holster šortai. Daug kišenių: nuimamos holster, ID kišenės, liniuotės kišenėlė, patogios kišenės ant šlaunies puikiam asmeniniam saugumui. Kitos šortų savybės - HiVis Tex Pro gero matomumo atspindinti juosta, klyno įsiuvas, kilpa plaktukui ir sustiprinti įsiuvai labiausiai dėvimose vietose maksimaliam patvarumui.