Filtruoti pagal

Respiratoriai

Respiratoriai

Aktyvūs filtrai

Respiratorius FFP3V

1,95 EUR

Vienkartinis sulankstomas respiratorius su kvėpavimą palengvinančiu vožtuvu MAS-S-FFP3V. Apsaugo nuo netoksiškų, vidutiniškai toksiškų arba labai toksiškų kietų ir skystų dalelių, aerozolių, įvairių cheminių medžiagų, dulkių ir metalo dūmų kai maksimalus aplinkos dulkėtumas 20xDLK.

Respiratorius FFP2V

1,05 EUR

Sulankstomas vienkartinis respiratorius su kvėpavimą palengvinančiu vožtuvu MAS-M-FFP2V. Apsaugo nuo netoksiškų arba vidutiniškai toksiškų skystų dalelių ir aerozolių, kai maksimalus aplinkos dulkėtumas 10xDLK.

Respiratorius FFP2

1,20 EUR

Apsauga: nuo vidutiniškai toksiškų kietųjų ir skystųjų dalelių (purslų ir aerozolių), nemalonių kvapų, organinės kilmės garų, dulkių, metalo dūmų ir ozono dujų (išsiskiriančių suvirinimo metu)

Apsaugos klasė: FFP2

Vožtuvas: yra

Dydis: universalus

Respiratorius FFP2DV

0,90 EUR

Vienkartinis respiratorius su kvėpavimą palengvinančiu vožtuvu MAS-M-FFP2DV. Apsaugo nuo netoksiškų arba vidutiniškai toksiškų skystų dalelių ir aerozolių, kai maksimalus aplinkos dulkėtumas 10xDLK.

Respiratorius FFP2V

1,10 EUR

Vienkartinis respiratorius su kvėpavimą palengvinančiu vožtuvu MAS-F-FFP2V. Apsaugo nuo netoksiškų arba vidutiniškai toksiškų skystų dalelių ir aerozolių, kai maksimalus aplinkos dulkėtumas 10xDLK.

Respiratorius FFP1V

0,54 EUR

Respiratorius nuo dulkių su vožtuvu. Atitinka standarto EN149 reikalavimus, turi CE ženklą. Respiratorius pagamintas iš aukštos kokybės polipropileno pluošto, kuris užtikrina ilgalaikį darbą.

Respiratorius FFP1

0,46 EUR

Vienkartinis respiratorius be vožtuvo MAS-M-FFP1. FFP1. Apsaugo nuo netoksiškų skystų dalelių ir aerozolių, kai maksimalus aplinkos dulkėtumas 4xDLK. Apsaugo nuo dulkių ir smulkių dalelių.

Respiratorius 3M 9312 FFP1V
  • -0.61 €
  • Sumažinta kaina

Respiratorius 3M 9312 FFP1V

1,99 EUR 2,60 EUR

Apsaugos klasė: FFP1

Apsauga: nuo kietųjų dalelių ir dulksnos

Maksimali taršos koncentracija: iki 4 x NRV (Neviršytina ribinė vertė)

Spalva: balta

Standartas: EN 149:2001 reikalavimus, turi CE ženklą.

Pakuotė: 10/120 vnt