Aksesuarai ir priedai

Aksesuarai ir priedai

Aktyvūs filtrai

PW3 Hi-Vis gero matomumo kuprinė

58,99 EUR

Nepamainoma kuprinė darbo su 15" dydžio pasidėjimu kompiuteriui, patogūs pečių diržai ir praktiškas išdėstymas. Pagrindinis skyrius skirtas asmeniniams daiktams, o elastinis priekis suteikia daugiau pasidėjimo išorėjė. Dvi tinklelio kišenės vandens buteliukui arba kitokiam panaudojimui Priekyje yra daug kišenių visiems pasidėjimo poreikiams.

PW vandeniui atsparus krepšys 70L

52,99 EUR

Šis vandeniui atsparus krepšys įrankiams skirtas svarbiausių įrankių ir aksesuarų saugiam ir sausam laikymui esant sunkioms darbo ir oro sąlygomis. Vidinis atskiras tinklelio skyrius skirtas greitam pagrindinių kelionės ir darbo dokumentų pasiekimui ir saugojimui.

Įrankių diržas
  • -30%
  • Sumažinta kaina

Įrankių diržas

55,29 EUR 78,99 EUR

Iš tvirto poliesterio, sustiprinto vandeniui atsparia membrana. Diržas su 19 kišenių. Rankovės ir laikikliai išdėstyti optimaliam patogumui ir pasiekiamumui. Turi paminkštintą nailoninį diržą, kišenėlę peiliui ir kilpą plaktukui. Labai aukštos kokybės diržas dailidėms.

Sustiprintas diržas
  • -30%
  • Sumažinta kaina

Sustiprintas diržas

15,39 EUR 21,99 EUR

Šis aukšto našumo diržas yra 8 colių pločio, puikiai prilaikantis. Sutvirtina stuburą, prilaiko pilvą ir apatinę nugaros dalį. Diržas papildomam patogumui, gali būti dėvimas po arba ant drabužių. Keturios tvirtos elastinės petnešos.