Prekių sąrašas pagal prekės ženklą PORTWEST

Suvirintojų pirštinės Ultra

20,99 EUR

Skirtos profesionaliems suvirintojams, Ultra pirštinės pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų. Grūdėta oda dengta lygia oda turi pagerintą atsparumą nudegimui. Fliso pamušalas apsaugo nuo karščio ir šalčio. Aramido siūlės suteikia puikų patvarumą.

CT200 VHR15 nitrilo putos pirštinės nuo įpjovimo

11,99 EUR

E lygio įpjovimui atspari nitrilo puta dengta pirštinė puikiai sukimba drėgnose ir sausose sąlygose. Sustiprintas nykštys suteikia papildomo tvirtumo. Orui pralaidus 15 audimo dydžio pamušalas garantuoja vikrumą darbuotojui. Tinka darbui su liečiamais ekranais. Atspindinti etiketė padidina pirštinių matomumą mažo apšvietimo sąlygomis.

Antistatinės LR13 ESD PU delno pirštinės - 12 por pakuotėje

56,99 EUR

B lygio įpjovimui atsparios pirštinės saugo nuo įpjovimų ir aštrių objektų. 13g poliesterio ir anglies pluošto danga nukreipia statinę elektros srovę Sustiprinta nykščio zona geresniam patvarumui. PU delno danga tvirta ir puikiai sukimba. Idealiai tinka automobilių, elektronikos surinkimo, testavimo ir tikslumo darbams Tinka naudoti su dauguma liečiamų ekranų.

Prekės likutis: Šiuo metu prekės neturime

Antistatinės LR13 ESD pirštinės nuo įpjovimo su PU danga ant pirštų - 12 por pakuotėje

36,99 EUR

B lygio įpjovimui atsparios pirštinės saugo nuo įpjovimų ir aštrių objektų. 13g poliesterio ir anglies pluošto danga nukreipia statinę elektrą. Sustiprinta nykščio zona geresniam patvarumui. PU dengti pirštai neprilygstamam vikrumui Idealiai tinka automobilių, elektronikos surinkimo, testavimo ir tikslumo darbams Tinka naudoti su dauguma liečiamų ekranų.

Antistatinės LR13 ESD PU delno pirštinės - 12 por pakuotėje

43,99 EUR

B lygio įpjovimui atsparios pirštinės saugo nuo įpjovimų ir aštrių objektų. 13g poliesterio ir anglies pluošto danga nukreipia statinę elektrą. Sustiprinta nykščio zona geresniam patvarumui. PU delno danga tvirta ir puikiai sukimba. Idealiai tinka automobilių, elektronikos surinkimo, testavimo ir tikslumo darbams Tinka naudoti su dauguma liečiamų ekranų.

PW3 žieminės pirštinės

20,99 EUR

Patvari ir komfortiška terminė pirštinė skirta naudojimui šaltose sąlygose. Aukščiausios kokybės odinis delnas suteikia išskirtinio tvirtumo. Pagaminta su vandeniui atsparia membrana, todėl rankos drėgnose sąlygose išliks sausos, o Insulatex pamušalas šildys. Atspindinti juosta padidina darbuotojo matomumą mažo apšvietimo sąlygomis. Šis simbolis pažymi, kad su šia pirštine galime naudoti daugumą mobilių prietaisų su liečiamu paviršiumi.

Dvigubo apliejimo latekso pirštinė

2,99 EUR

Dvigubo apliejimo latekso pirštinė su neslystančia gerai sukimbančia danga visose oro sąlygose. Idealiai tinka chemijos, maisto perdirbimo ir pramininio valymo pramonėse. Chloruotos, kad būtų patvaresnės.

Prekės likutis: Šiuo metu prekės neturime
PW3 pirštinė komunalinėm...
  • -30%
  • Sumažinta kaina

PW3 pirštinė komunalinėm paslaugom

14,69 EUR 20,99 EUR

Aukšto našumo pirštinė įvairiai paskirčiai tinka bet kokiam darbui. Lengva, patogi ir naši. PW3 atspindinti juosta pagerina dėvėtojo matomumą mažo apšvietimo sąlygomis. Sustiprinta įsiuvu ties nykščiu ir pirštų galukais, kad mažiau dėvėtusi labiausiai naudojamoje zonoje. Labai tvirtas sintetinės odos delnas. Šis simbolis pažymi, kad su šia pirštine galime naudoti daugumą mobilių prietaisų su liečiamu paviršiumi.

Trawlmaster 30 cm pirštinės

6,99 EUR

PVC pirštinė su puikia apsauga nuo gyvūnų riebalų ir žuvų taukų. Šiurkšti delno danga saugiam sukibimui ir trinties pasipriešinimui. Besiūlis pagrindas užtikrina komfortą ir lankstumą.

Prekės likutis: Šiuo metu prekės neturime

Sunkios latekso gumos pirštinės 600mm

20,99 EUR

Skirtos ypatingai apsaugai, atsparios trinčiai šios sunkios latekso gumos pirštinės gali būti 44cm ilgio su 1.1mm storio lateksu ir 60cm ilgio su 1.3mm storio lateksu. Idealiai tinka chemijos, cemento, keramikos ir plytelių pramonėjė.

Prekės likutis: Šiuo metu prekės neturime

Maistui tinkamos nitrilo pirštinės

2,99 EUR

Neturinčios cheminių aleregenų (IV tipo alergijos), latekso proteinų (I tipo alergijos) ir be nitrozaminų ir nitrozų, A814 buvo sukurtos specialiai maisto pramonei. Labai lanksčios ir vikrios, atsparios plyšimui ir pradūrimui, pirštinės idealiai tinka maisto pramonėje.