Prekių sąrašas pagal prekės ženklą PORTWEST

Gero matomumo Multi-Norm puskombinezonis

201,99 EUR

Pagamintas iš tokio pat inovatyvaus audinio kaip ir FR60, apsaugo nuo daugybės pavojų. Ypatybės: dviguba atšvaitinė juosta ant kojų ir liemens, priekinis užtrauktukas, 2 priekinės kišenės, krūtinės kišenė su atvartu, užpakalinė kišenė ir apatinė kišenė įrankiams su atvartu.

Pusbačiai Compositelite S1P
  • -30%
  • Sumažinta kaina

Pusbačiai Compositelite S1P

62,99 EUR 89,99 EUR

Modernus požiūris į apsauginę avalynę - šiuose sportiniuose bateliuose puiki apsauga ir inovacija. Inovatyvi suvarstymo sistema pagreitina batelių užsirišimą ir atsirišimą, tinka įvairioms pėdų formoms. Lengvas ir orui pralaidus viršus idealiai tinka sausoms ir šiltoms sąlygoms.

Didelio tankio antkeliai

14,99 EUR

Panaudotas didelio tankumo poliuretanas, pakankamai stiprus ir pakankamai storas, kad apsaugotų ir būtų minkštesnis jūsų keliams. Briaunuotas dizainas suteikia stabilumo Taip pat neleidžia absorbuotis vandeniui, todėl idealiai tinka darbui drėgnose sąlygose.

Lengvasvoriai antkeliai

14,99 EUR

Tokie lengvi, kad net nepajusite, jog juos dėvite. Skirti apvyniojimui aplink kelius pagal kelio formas dviejų lengvų juostelių pagalba. Tvirtas išorinis sluoksnis apsaugo kelius nuo aštrių objektų ir nelygių paviršių. Storas putų sluoksnis veikia kaip paminkštinimas Jūsų keliams, o kvėpuojanti vidinė medžiaga leidžia orui cirkuliuoti ir užkerta kelią drėgmės kaupimuisi. 

Super Gel gėliniai antkeliai

24,99 EUR

Tvirtas išorinis sluoksnis apsaugo kelį nuo aštrių objektų ir nelygių paviršių, o vidinis silikono sluoksnis veikia kaip paminkštinimas ir amortizatorius Jūsų sąnariams. Išorinis sluoksnis leidžia laisvai judėti dirbant. Elastingos kokybiškos ir nevaržančios juostelės tvirtai prilaiko antkelius.

Ultimate Gel antkeliai

28,99 EUR

Funkcionalūs ir šiuolaikiški. KP04 suteikia tvirtą apsaugą. Storas gelinis sluoksnis prisitaiko prie jūsų kelio ir suteikia puikią apsaugą ir patogumą. Neopreno reguliuojama juosta lankstumui. Atsparus trinčiai PVC apvalkalas suteikia ilgaamžiškumą.

Prekės likutis: Šiuo metu prekės neturime
Antkeliai kelių pagalvėlės
  • -30%
  • Sumažinta kaina

Antkeliai kelių pagalvėlės

6,99 EUR 9,99 EUR

Medžiaga: EVA

Pagrindinės panaudijimo sritys:  Pritaikyta apsaugoti kelio sąnarius,  skirti visiems darbams vykdomiems atsiklaupus. Nenaudokite ant įkaitusio paviršiaus, taip pat ten, kur galėtų būti aštrių, išsikišusių daiktų.

Dydis:  universalus, reguliuojamas, 24cm x 16.5cm x 2cm

Standartai: EN 14404: 2004 + A1: 2010 Tipas 2 Lygis 1, turi CE ženklą

Prekės likutis: Šiuo metu prekės neturime

Nickel džemperis

51,99 EUR

Stilingas modelis džemperių linijoje. Priekinis užtrauktukas leidžia greitai atsegti ir užsegti džemperį darbo metu. Pagaminta iš mūsų išskirtinio Cotton Plus audinio, Nickel megztinis yra modernaus sukirpimo, pasižymintis ypatingai kruopščiu išdirbimu ir skoningumu.