Patogiam prekių grąžinimui ar keitimui rekomenduojame naudotis Omniva terminalų paslauga.

1. Užpildykite prekių grąžinimo formą https://grazinimai.omniva.lt/parduotuves/darbodrabuziai-lt

2. Supakuokite grąžinamą prekę ir įdėkite į Omniva paštomatą.

3. Pinigai už grąžintas prekes pervedami per 14 darbo dienų nuo tada, kai prekės buvo grąžintos. Pinigai grąžinami pirminiu mokėjimo būdu, t.y. į tą sąskaitą iš kurio vykdytas apmokėjimą. Jei už prekes buvo mokėta siuntos atsiėmimo metu, pinigai yra grąžinami į grąžinimo akte nurodytą sąskaitą.

Prekės grąžinimas:

Galite grąžinti nepatikusią prekę ar pakeisti į kitą per 14 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos. Mes grąžinsime jums sumokėtus pinigus arba pakeisime tinkamu dydžiu ar kita preke.

Prekės keitimas:

Jeigu gavote ne tą prekę arba ji jums netinka, per 14 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos pakeisime ją analogiškatinkama preke. Jeigu neturėsime tinkamos prekės, grąžinsime jums sumokėtus pinigus.

Jeigu įsigijote nekokybišką prekę:

Labai rūpinamės savo produktų kokybe, tačiau jeigu įsigijote nekokybišką prekę, pakeisime ją analogiška tinkama preke. Jeigu neturėsime tinkamos prekės, grąžinsime jums sumokėtus pinigus.

Prekės garantija:

Prekės garantijos trukmė ir garantinių sąlygų teikimo tvarka nurodoma prie konkrečios prekės esančioje garantinėje kortelėje. Kiekvienai prekei suteikiama tiekėjo garantija gamybiniam brokui ir kitiems defektams nesusijusiems su normaliu prekės naudojimu ir aplinkos poveikiu.

Prekės grąžinimo ir keitimo tvarka:

Grąžinama arba keičiama prekė negali būti dėvėta, turi būti tos pačios komplektacijos, originalioje tvarkingoje pakuotėje, nenaudota, nesugadinta dėl jūsų kaltės, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, nesuplėšyta pakuotė). Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimas, kuris būtinas norint apžiūrėti prekę, nebus laikomas prekės išvaizdos pakeitimu. Pagal Kliento reikalavimus specialiai pagamintos arba individualiai pritaikytos prekės nėra keičiamos ar grąžinamos. Grąžinant arba keičiant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (kasos kvitą ar sąskaitą-faktūrą) ir garantinę kortelę (jei ji buvo išduota). Pardavėjas gali atsisakyti priimti prekę, jei nesilaikote grąžinimo taisyklių. Prekę galite pristatyti patys arba, pasinaudodami kurjerio paslaugomis, atsiųsti į:

UAB Darbo drabužiai

Viršuliškių g. 42, LT-05112 Vilnius

Darbo laikas: I-V  8:00 - 19:00, VI 9:00 - 16:00

Telefonas: +370 620 838 94.