Atsiųskite savo užklausą su logotipo failu info@darbodrabuziai.lt ir Jums atsiųsime kainas ir rekomendacijas kokį logotipo uždėjimo būdą pasirinkti.

Siuvinėjimo technologija skirta daugeliui darbo drabužių, kepuraičių bei odos gaminių individualiam išsiuvinėjimui pagal jūsų poreikius. Puikiai tinka norint išskirtinai, pagal individualius poreikius paženklinti Jūsų pasirinktą gaminį. Logotipus galima siuvinėti tiesiogiai ant gaminio, arba pasirinktą detalę prisiūti kaip emblemą. Individualus siuvinėjimas ypač tinka striukėms, švarkams, kepuraitėms, polo marškinėliams, džemperiams, rankšluosčiams, chalatams, bei kitiems gaminiams.

Termo spauda naudojama tekstų, simbolių ir logotipų spausdinimui tiek mažais, tiek dideliais tiražais. Šią technologiją rekomenduojama pasirinkti tuomet kai spausdinamą vaizdą sudaro ne daugiau kaip 3 spalvų gama. Vaizdas ar piešinys, kurį planuojate spausdinti ant gaminio, pirmiausiai yra ploterio pagalba išpjaunamas iš specialios medžiagos, kuri būna įvairiausių spalvų bei faktūrų ir tuomet karštu presu pernešama ant audinio.

Šilkografija tai spaudos būdas kai vaizdas dažais pernešamas per trafaretą ant gaminio. Šis būdas rekomenduojamas masinės gamybos užsakymams, ypač tinkamas naudoti dekoruojant didesnio vienodo dizaino tiražo gaminius - marškinėlius, striukes, švarkus, kepuraites, bei kitus gaminius.